فواید چای گیاهی

فواید چای گیاهی

فواید چای گیاهی

امروزه فواید چای گیاهی ها برای همه شناخته شده است و نه تنها می‌توانند حالتان را بلافاصله خوب کنند بلکه توانایی جلوگیری از برخی بیماری‌ها را نیز دارا هستند. با مصرف این ۷ نوع چای خارق العاده می‌توانید خود را در برابر سکته‌های قلبی، افزایش وزن، دیابت و انواع سرطان بیمه کنید.

تحقیقات نشان داده است این ۷ نوع چای گیاهی روی سلامت روان افراد تاثیر گذار بوده و با نوشیدن این دسته از نوشیدنی‌ها افسردگی و اضطراب را به کلی از خود دور می‌کنید. همچنین یکی از محافظان سرسخت دندان و استخوان نیز شناخته شده‌اند.

فواید چای سفید

اگر شما از خطر ابتلا به دیابت هراس دارید با استفاده از این چای و پایین آوردن کلسترول بد دیگر نگران ابتلا به بیماری‌های قندی نباشید. همچنین چای سفید برای افزایش تحمل گلوکز بسیار مناسب است.

فواید چای گیاهی , چای سفید

چای سفید برای افزایش تحمل گلوکز بسیار مناسب است

فواید چای سبز

در قدرت فوق العاده این چای هیچ شک و ابهامی وجود ندارد و یکی از پرطرفدارترین نوشیدنی‌ها در جهان محسوب می‌شود. دانشمندان دانشگاه مریلند این چای را سرشار از آنتی اکسیدان و پلی فنول اعلام کرده که این دو جزء مبارزه کنندگان اصلی با رادیکال‌های آزاد هستند. همچنین ضدپیری و ضد سرطان شناخته شده است و از آسیب رسیدن به دی ان ای و ابتلا به بیماری‌های قلبی جلوگیری می‌کند.

چای سبز، یکی از پرطرفدارترین نوشیدنی‌ها در جهان محسوب می‌شود

فواید چای رویبوس

طی تحقیقاتی که در مرکز سرطان مموریال اسلون کترینگ! صورت گرفته، این چای فوق العاده و ضد التهاب یکی از منابع ضد! سرطان نیز محسوب می‌شود. لازم به ذکر است،! این چای از نظر تکنیکی واقعاً چای نیست بلکه از یک بوته قرمز رنگ حاصل شده! که خاصیت آنتی اکسیدانی فوق العاده ای دارد. این چای می‌تواند! استرس را کاهش داده و مانند! یک ضدسرطان قوی عمل کند. برخلاف چای سفید، سبز و سیاه که همه از گیاه! به دست می‌آیند، چای رویبوس از یک درختچه حاصل می‌شود.! در واقع رویبوس از بوته‌های قرمزی! در آفریقای جنوبی درست شده و بدون کافئین است، بنابراین برای خانم‌هایی! که باردارند و می‌خواهند مصرف کافیئن‌شان را کاهش! دهند بهترین گزینه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

موارد مشابه

فهرست