شرکت صنایع غذایی کامکار جنوب، تولید کننده ی محصولات برکه در سال 1383 فعالیت خود رادر زمینی به مساحت 6000 مترمربع واقع در شهرک صنعتی ایذه استان خوزستان آغاز نمود.

در بدو تاسیس فعالیت این شرکت تنها در زمینه ی تولید کنسرو ماهی تن خلاصه می شد،با گسترش سرمایه گذاری های شرکت و توسعه ی سالن های تولید و ایجاد خطوط تولید جدید،شرکت فعالیت های خود را در زمینه ی تولید انواع کنسروهای گوشتی و غیر گوشتی، خورشجات،ترشیجات و شوریجات توسعه داده است.

صنایع غذایی کامکار با بهره گیری از متخصصین زبده و با تجربه، داشتن آزمایشگاه های مجهز و عقد قرارداد با آزمایشگاه های مرتبط با اداره ی کل استاندارد استان و همچنین معاونت غذا و دارو و بهره گیری از تجهیزات به روز، موفق به دریافت گواهینامه های ایزو 9001 ،ایزو 14001،ایزو 22000 و اخذ برند حلال از اتاق اسلامی گردیده که این شرکت را در زمره ی تولید کنندگان موفق استان قرار داده است که علاوه بر توزیع محصولات خود در سطح کشور، بخشی از تولیدات خود را به کشورهای آسیایی و اروپایی نیز صادر می نماید.

صنایع غذایی کامکار با تلاش شبانه روزی، استفاده از کادر مجرب، تجهیزات مدرن، ایجاد شبکه توزیع کارآمد در جهت حفظ و ارتقا کیفیت محصولات و رضایت مندی مشتریان گام بر می دارد تا در آینده ای نزدیک در شمار برترین تولید کنندگان کنسرو در منطقه خاورمیانه قرار گیرد.

مجوزها

گواهینامه ی حلال جهانی

استاندارد ایزو 22000

استاندارد ایزو 14001

استاندارد ایزو 9001

فهرست