تولید انواع کنسرو تن ماهی اقتصادی

وبلاگ
بدون دیدگاه

با بررسی تولید انواع کنسرو تن ماهی اقتصادی با شما خواهیم بود.

بدون شک در دنیای امروز تن ماهی یکی از غذاهای اصلی انسان ها به شمار می رود. این غذا به دلیل طعم خوش مزه و خواص غذایی متعددی که دارد بسیار محبوب است. درباره ی تجارت تن ماهی نکات قابل توجه ای است که با رعایت آن ها می توانید یک بیزینس موفق داشته باشید. در مقالات قبلی راجع به راه و روش تجارت تن ماهی و راه های تولید و نگهداری تن ماهی صحبت کردیم.حال در این مقاله می خواهیم درباره ی تولید انواع کنسرو تن ماهی اقتصادی صحبت کنیم. برای دریافت و خرید بهترین کنسرو های تن ماهی می توانید با برکه فود در ارتباط باشید.

تولید انواع کنسرو تن ماهی اقتصادی/اصول مهم

نکات مهم در تولید انواع کنسرو تن ماهی اقتصادی

تن ماهی به دلیل محبوبیت زیادی و پر مصرف بودن آن باعث شده است که افرادی سودجو برای سود بیشتر تن ماهی های بی کیفیت با قیمت پایین را روانه ی بازار کند. البته راه های شناخت تن ماهی مرغوب از دیگر تن ماهی ها بسیار آسان است. اگر اطلاعات کافی در این باره را داشته باشید. اما برای شناخت تن ماهی ای که با کیفیت باشد و به لحاظ قیمتی هم مناسب باشد نیازمند است که اطلاعات کافی را داشته باشید. در ادامه چند نکته درباره ی تولید انواع کنسرو تن ماهی اقتصادی را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

برچسب محصول:

در تولید انواع کنسرو تن ماهی اقتصادی، برچسب تن ماهی به برگه ای گفته می شود که تمامی مشخصات تن ماهی در آن ذکر شده است. اول از همه بایستی علامت تایید شده ی استاندارد را داشته باشد. سپس می توان تاریخ تولید و انقضای تن ماهی، نوع ماهی، تغذیه ی تن ماهی و خیلی از اطلاعات مهم دیگر را از این برچسب به دست آورد. پس اگر برچسب تن ماهی بازگوی کیفیت بالای تن ماهی بود و قیمت آن مناسب بود بی شک خرید خوبی خواهید داشت.

بیشتر بخوانید:  نمایندگی تن ماهی در روغن زیتون

بیشتر بدانید: خرید تن ماهی عمده با شرایط مناسب

مقایسه قیمت:

بایستی بدانید که قیمت تن ماهی در مناطق مختلف ممکن است تفاوت داشته باشد. بدین صورت که در مناطقی که به دریا نزدیک هستند و صید ماهی انجام می شود نسبت به جاهایی که از دریا دور هستند تن ماهی قیمت پایین تری دارد. به همین دلیل هزینه های حمل و نقل و نگهداری تن ماهی کاسته می شود. البته مهم ترین نکته این است که در همه ی بازار های در دسترس قیمت تن ماهی را مقایسه کنید تا بهترین قیمت تن ماهی را به دست بیاورید.

شناخت بازار:

در تولید انواع کنسرو تن ماهی اقتصادی، قبل از هرگونه تولید بایستی بازار هدف خود را شناسایی کنید. باید تحقیق کنید که مصرف تن ماهی در بازار هدف شما چگونه است، رقابت در بازار و این که آیا عدم مصرف تن ماهی به دلیل کیفیت است یا به دلیل قیمت بالای آن. با شناخت این موارد متوجه می شود که چگونه تن ماهی را وارد بازار کنید و نیاز مشتریان را برطرف کنید.

منبع تن ماهی:

در رابطه با تولید انواع کنسرو تن ماهی اقتصادی، همیشه باید اطمینان لازم را داشته باشید که محصول در کجا و چگونه تولید شده است. به دلیل بسته بودن فضای استخر های پرورش ماهی ممکن است بیماری به سرعت شیوع پیدا کند. لذا لازم است که از مراحل اولیه ی تولید تن ماهی آگاهی داشته باشید. به یاد داشته باشید تن ماهی باید حتما استاندارد های بهداشتی را داشته باشد.

مطلب پیشنهادی: اصول مهم برای تولید تن ماهی

بیشتر بخوانید:  فروش کنسرو تن ماهی با قيمت مناسب

تولید انواع کنسرو تن ماهی اقتصادی+نکات کلیدی

مکان و گونه ی مناسب:

در تولید انواع کنسرو تن ماهی اقتصادی، انتخاب مکان مورد نظر برای نواید تن ماهی بسیار اهمیت دارد. از نکات قابل توجه دمای آب، اکسیژن و شوری آب است که نوع ماهی وابسته به آبی که در آن زیست می کند دارد. همچنین تغذیه ی گونه های ماهی می تواند از یک دیگر متفاوت باشد.

در انتخاب گونه ی ماهی برای تولید ابتدا باید شرایط آب و هوایی منطقه را سنجید. همین دلیل باعث می شود که نوع ماهی با بازار سازگارتر باشد. البته نکات دیگری وجود دارد مانند مقاومت در برابر بیماری، مدت زمان تبدیل غذا به گوشت ماهی، رشد و موارد دیگر.

تماس با برکه فود

در این مقاله درباره تولید انواع کنسرو تن ماهی اقتصادی و مزایای آن در قبال مشتری صحبت کردیم.

شرکت هایی مانند برکه فود هستند که از این سبک از فروش برای جذب مشتری استفاده می کنند. تا بتوانند به بهترین شکل ممکن محصولات خود را در دسترس مصرف کنندگان قرار دهند. مواد غذایی را با قیمتی بسیار پایین و مناسب حال مشتریان در بازار عرضه کنند.

آدرس کارخانه برکه فود:

خوزستان، ایذه، کیلومتر۵ جاده ایذه – شهرکرد،شهرک صنعتی ایذه، سایت مواد غذایی، خیابان صنعت ۳

شماره تماس:

۰۶۱۴۳۶۵۰۴۲۰.۳

آدرس دفتر فروش:

خوزستان، اهواز، بلوار آزادگان (۲۴ متری)، بین شریف زاده و مصطفایی،ساختمان سدن، طبقه دوم، واحد ۱۵

شماره تماس:

۰۶۱۳۲۹۲۲۰۹۸

قیمت روز تن ماهی

مقالات مشابه

نوشتهٔ پیشین
خرید به صرفه تن ماهی برای فروش عمده
نوشتهٔ بعدی
خرید تن ماهی در روغن اورگانیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست