خانه کوچک را چگونه چیدمان کنیم؟

سبک زندگی

با توجه به کوچک شدن فضای خانه‌ها همه ما به دنبال نکته هایی از دکوراسیون داخلی هستیم که با استفاده از آن‌ها بتوانیم فضای خانه را بزرگ‌تر از آنچه که هستند نشان دهیم.

تخت خواب در خانه کوچک

می‌توانید در زیر تخت‌خواب خود فضایی را برای ذخیره سازی وسایل ایجاد کنید. در این صورت تخت‌خواب شما دو منظوره می‌شود. همچنین اتاق خواب منظم می‌شود. همچنین وسایل شما دارای یک مکان مشخص خواهند بود.

مبلمان تخت شو

مبلمان دو منظوره قابلیت تبدیل به تخت خواب را دارند. بسیاری از طراحان داخلی و دکوراسیون، این نوع وسایل دو منظوره را بسیار با ارزش می‌دانند.

این نوع مبلمان برای افرادی که به تنهایی در فضای کوچکی زندگی می‌کنند، بسیار مفید است.

میزهای آشیانه‌ای

میزهای به اصطلاح آشیانه‌ای (چند میز بزرگ تا کوچک که در زیر هم قرار می‌گیرند) انتخاب مناسبی بشمار میٰ‌روند. این میزها می‌توانند به نظم‌دهی یک اتاق کوچک کمک کنند. همچنین در صورت لزوم، سطوح مناسبی را برای کاربران فضا ایجاد می‌کنند.

صندوق‌های ذخیره‌سازی

هنوز هم افرادی هستند که صندوق‌های ذخیره‌ سازی را به لیست مبلمان دو منظوره خود اضافه می‌کنند. همچنین آن را به عنوان راه حل نهایی ذخیره سازی خانه خود در نظر می‌گیرند.

با این حال، این نوع مبلمان هزینه‌های غیر قابل توجیهی را به دنبال دارند. می‌توانید نمونه‌های مناسب‌تر و در ابعاد کوچک‌تر از این صندوق‌ها را انتخاب کنید. در این صورت هزینه آن نیز مقرون به صرفه‌تر خواهد شد.

مینی بار دستی چرخدار
به طور حتم یک مینی بار اختصاصی با طراحی جذاب، زیبایی را به فضای کوچک شما اضافه می‌کند. اگر این مینی بار به شکل چرخ‌دار و دستی باشد بهتر است. چرا که در صورت نیاز به میزبانی مهمانی‌های شام، می‌توانید به راحتی آن‌ها را جابه‌جا کنید.

میزهای عثمانی

میزهای عثمانی یکی از بهترین نمونه‌های مبلمان دو منظوره برای چیدمان در خانه کوچک هستند. اگر محفظه‌های آن‌ها را بیش از حد از با وسیله پر نکنید، می‌توانید به راحتی آن‌ها را از جایی به جای دیگر جابه‌جا کنید.

مقالات مشابه

نوشتهٔ پیشین
میگو پلو، غذایی دریایی با عطر و طعم جنوب
نوشتهٔ بعدی
بهترین منابع پری بیوتیک؛ معرفی چند غذای سرشار از پری بیوتیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست