خربد کنسرو تن ماهی کارخانه ای

وبلاگ

خربد کنسرو تن ماهی کارخانه ای، یکی از محصولات غذایی پرمصرف در سراسر جهان است. در ادامه به بررسی نحوه تهیه کنسرو تن ماهی می پردازیم.

طرز تهیه کنسرو تن ماهی کارخانه ای

این محصول از تن ماهی تهیه می‌شود که پس از گرفتن از دریا به کارخانه‌های فرآوری منتقل می‌شود.

در این کارخانه‌ها، تن ماهی ابتدا از پوست و استخوان‌هایش جدا شده و سپس به قطعات کوچک تقسیم می‌شود. سپس این قطعات در آب نمکی قرار می‌گیرند و برای مدتی در داخل آب نگهداری می‌شوند تا بو و طعم غیرمطلوب تن ماهی از بین برود. سپس، قطعات تن ماهی به همراه ادویه‌هایی مانند نمک، فلفل، سیر و… درون قوطی‌هایی قرار می‌گیرند و با استفاده از یک دستگاه خربد کن، هوا از داخل قوطی خارج شده و جای خالی با ماهی و ادویه‌ها پر می‌شود. سپس، قوطی به یک دستگاه نیتروژن پرکن متصل می‌شود و در آن آب نمکی یا روغن خوراکی به داخل قوطی شسته می‌شود.

سپس در راستای خربد کنسرو تن ماهی کارخانه ای ، قوطی در دمای بالا در اتوکلاو قرار داده می‌شود تا بخار آب در داخل قوطی جمع شود و فشار داخلی قوطی افزایش یابد. این فرآیند باعث می‌شود که قوطی‌ها به مدت حدود ۲۰ تا ۹۰ دقیقه در دمای بالا و فشار بالا قرار بگیرند و محتویات داخل قوطی کاملا پخته شوند و آماده مصرف شوند. خربد کنسرو تن ماهی به دلیل داشتن ماندگاری طولانی مدت و عدم نیاز به یخچال، به عنوان یکی از غذاهای پرمصرف در سفره‌های خانواده‌ها و در مسافرت‌ها و کمپینگ‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، این محصول به عنوان یک منبع پروتئینی غنی نیز شناخته شده است و در بسیاری از غذاهای مختلف مانند سالاد، ساندویچ، پیتزا و… استفاده می‌شود.

بیشتر بخوانید:  اخذ نمایندگی فروش تن ماهی در جنوب

ویژگی های کنسرو تن ماهی کارخانه ای

ویژگی‌های کنسرو تن ماهی کارخانه‌ای شامل موارد زیر می‌شود:

ماندگاری:

در راستای خربد کنسرو تن ماهی کارخانه ای ، یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های کنسرو تن ماهی کارخانه‌ای، ماندگاری طولانی مدت آن است. این محصول به دلیل فرآیند حرارتی قوی که در تولید آن صورت می‌گیرد، از تخریب و فساد زودرس جلوگیری می‌کند و در شرایط مناسب به مدت چند سال نگهداری می‌شود.

سهولت در نگهداری:

کنسرو تن ماهی کارخانه‌ای به دلیل عدم نیاز به یخچال و سردخانه، سهولت در نگهداری را به همراه دارد و می‌تواند در هر شرایطی نگهداری شود.

محتوای غذایی:

کنسرو تن ماهی کارخانه‌ای، منبع خوبی از پروتئین، ویتامین D و ویتامین B12 است و همچنین حاوی اسیدهای چرب امگا ۳ و امگا ۶ می‌باشد.

سرعت در آماده سازی:

در راستای خربد کنسرو تن ماهی کارخانه ای ، به دلیل آماده بودن و جا آوردن آسان کنسرو تن ماهی کارخانه‌ای، سرعت در آماده سازی آن بسیار بالاست و می‌تواند به عنوان یک گزینه سریع و ساده برای آماده سازی غذاهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت مناسب:

کنسرو تن ماهی کارخانه‌ای، به عنوان یکی از محصولات غذایی ارزان قیمت و پرمصرف در بازارهای مختلف شناخته می‌شود و برای بسیاری از افراد به دلیل قیمت مناسب، گزینه‌ی مناسبی برای تأمین نیازهای پروتئینی است.

مطلب پیشنهادی: عرضه تن ماهی عمده

خربد کنسرو تن ماهی کارخانه ای - برکه فودحذف واسطه در خربد کنسرو تن ماهی کارخانه ای

حذف واسطه در خرید عمده کنسرو تن ماهی کارخانه ای، می‌تواند برای خریداران و کارخانه‌های فرآوری ماهی، مزایای زیادی داشته باشد. در ادامه به برخی از مزایای حذف واسطه در خرید عمده کنسرو تن ماهی کارخانه ای اشاره می‌کنیم:

بیشتر بخوانید:  بهترین قیمت تن ماهی

قیمت مناسب:

با حذف واسطه در خرید عمده کنسرو تن ماهی کارخانه ای، قیمت این محصول به صورت قابل توجهی کاهش می‌یابد. این امر برای خریداران و کارخانه‌های فرآوری ماهی که به دنبال خرید در حجم بالا هستند، بسیار مهم است.

کیفیت محصول:

در راستای خربد کنسرو تن ماهی کارخانه ای ، با حذف واسطه، خریداران و کارخانه‌های فرآوری ماهی می‌توانند مستقیماً از کارخانه‌های تولید کننده کنسرو تن ماهی خرید کنند. به این ترتیب از کیفیت بیشتری در محصول خریداری شده، مطمئن شوند.

انعطاف‌پذیری در خرید:

با حذف واسطه، خریداران و کارخانه‌های فرآوری ماهی می‌توانند مستقیماً با تولیدکنندگان کنسرو تن ماهی در ارتباط باشند و در خرید خود انعطاف بیشتری داشته باشند.

کاهش هزینه‌های اضافی:

با حذف واسطه، هزینه‌های اضافی مانند هزینه حمل و نقل، هزینه‌های بسته‌بندی و دیگر هزینه‌های مرتبط با واسطه‌گری کاهش می‌یابد و این موضوع باعث کاهش هزینه‌های کلی خرید می‌شود.

در کل، حذف واسطه در خرید عمده کنسرو تن ماهی کارخانه ای، می‌تواند برای خریداران و کارخانه‌های فرآوری ماهی، مزایای قابل توجهی داشته باشد.

حرف پایانی و تماس با برکه فود

در این مقاله در خصوص خربد کنسرو تن ماهی کارخانه ای با شما صحبت شد.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به وبسایت برکه فود مراجعه نمایید. همچنین از همین روش نیز می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

نشانی کارخانه:

خوزستان، ایذه، کیلومتر۵ جاده ایذه – شهرکرد،شهرک صنعتی ایذه، سایت مواد غذایی، خیابان صنعت ۳

شماره تماس:

مقالات مشابه

نوشتهٔ پیشین
خرید تن ماهی با قیمت اقتصادی
نوشتهٔ بعدی
بهترین تن ماهی برای خرید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست